Oferta Paintball Lublin – Sprawdź najlepszy paintball w Lublinie

paintball oferta lublin paintball city

OFERTA PAINTBALLU W LUBLINIE? – TYLKO PAINTBALL CITY LUBLIN!

Paintball w samym środku Lublina? Teraz to możliwe! Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, by poczuć się jak snajper, tropić wroga i samemu być tropionym, masz świetną okazję, aby to zrobić! Oferta w Paintball City Lublin jest idealna dla Ciebie!

Nasza arena do tradycyjnego paintballu oferuje najlepszą zabawę w całym Lublinie. Urbanistyczna infrastruktura sprawia, że można poczuć się jak na prawdziwej misji. Każdemu graczowi, który skorzysta z oferty Paintball City Lublin będą towarzyszyć niezapomniane przeżycia! Bogaty wybór scenariuszy zapewnia niekończącą się zabawę i rosnący poziom adrenaliny.

Obszar przeznaczony do gry znajduje się na świeżym powietrzu i jest ogrodzony zabezpieczającymi siatkami. Do dyspozycji graczy oddajemy teren wyposażony w dedykowane „przeszkody” oraz liczne ambony i punkty widokowe. Odwiedziny Paintball City Lublin to gwarancja dreszczu adrenaliny i niezwykła okazja, aby poczuć się jak myśliwy i zwierzyna jednocześnie!

Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na najlepszy paintball w Lublinie! Wpadaj do nas i przekonaj się sam! Uważaj, aby nie oberwać kulką! Paintball City Lublin zapewnia bardzo dużo kulek i bardzo dużo dobrej zabawy.

Nie musisz się obawiać – zapewniamy też profesjonalny ubiór do gry!  Nasza oferta paintballu to świetna zabawa i bezpieczeństwo jednocześnie!

PAINTBALL CITY  LUBLIN – OFERTA, W KTÓREJ GRAMY PRZECIW…

nudzie! Ludzie coraz częściej wybierają paintball, by aktywnie spędzić czas i nauczyć się pracy zespołowej. Paintball City Lublin to idealne miejsce dla rodzin, przyjaciół i współpracowników. Zaangażowanie, skupienie i wzajemne zaufanie – tego wszystkiego nauczysz się na naszej paintballowej arenie!

PAINTBALL CITY LUBLIN -BEZPIECZNY CEL

Do Paintball City Lublin zapraszamy każdego, niezależnie od wieku i kondycji. Warunek jest jeden – lubisz adrenalinę i zabawę na świeżym powietrzu, ale nie straszne Ci oberwanie kulką i walka z wrogiem!

Nasz paintball to oferta bezpiecznej gry na najwyższych obrotach!

Każdy uczestnik przechodzi specjalne, ok. 20-minutowe szkolenie BHP z przygotowaniem do gry i otrzymuje wyposażenie: kombinezon, maskę, ochraniacze, rękawice oraz marker. W Paintball City Lublin dajemy 100% gwarancji bezpieczeństwa i świetnej zabawy!

PAINTBALL W LUBLINIE – ADRENALINA ROŚNIE

Oferta Paintball City Lublin zapewnia ogromną dawkę adrenaliny! Przyjdź do naszego miasta rozrywki i przekonaj się na własnej skórze jak to jest chować się w opuszczonych budynkach i we wrakach samochodów. Każda rozgrywka u nas pozwala przetestować uczestnikom ich wytrwałość, sprawność i zmysł strategiczny. Ustrzel najlepszą ofertę paintballu w Lublinie w Paintball City już dziś!

oferta paintball lublin city 5

PAINTBALL  W LUBLINIE? – TYLKO NA ARENIE PAINTBALL CITY

Paintball City Lublin to arena w samym sercu Lublina! Obszar gry jest zabezpieczony specjalnym ogrodzeniem. Specjalnie stworzona sceneria daje graczom możliwość ukrycia się we wrakach opuszczonych samochodów i garażach, za dedykowanymi ściankami i konstrukcjami z opon. Ci, którzy mają odwagę, mogą wejść na ambonę obserwacyjną, aby lepiej dostrzec wroga. Klimat spotkania jest utrzymany dzięki urbanistycznym elementom, które wprowadzają graczy w konwencję rywalizacji!

Pokonani uczestnicy stają się obserwatorami rozgrywki. Oferta Paintball City obejmuje również specjalnie przygotowany taras widokowy. Wyeliminowani gracze mogą śledzić przebieg spotkania i dopingować swoją drużynę.

PAINTBALL LUBLIN – oferta pełna adrenaliny!

Lubisz adrenalinę? Koniecznie celuj w naszą ofertę paintballu w Lublinie! Dzięki grze w Paintball City możesz poczuć emocje jak na prawdziwym poligonie! Rzucaj granatami i narób huku jak nigdzie indziej. W Paintball City Lublin zapewniamy zadymy i hałas, jakiego nie było w całym Lublinie!

Oferta paintballu w Paintball City Lublin obejmuje:

  • Prawdziwy miejski klimat – urbanistyczna sceneria, dzięki której rozgrywka staje się jeszcze bardziej realistyczna
  • Orle gniazda i ambony – uczestnicy mogą popisać się celnością na specjalnie przygotowanych podwyższeniach
  • Dodatkowe obiekty – opuszczone samochody i stosy opon idealnie posłużą za kryjówki
  • Garaże – miejsca, aby zaplanować kolejne działania lub schować się przed wrogiem
  • Oświetlenie i muzyka oferta paintball Paintball City Lublin to  także gra po zmroku! Światła i muzyka to dodatkowe atrakcje spotkania, tworzące jego wyjątkowy klimat.

Celuj w najlepszy paintball w lublinie – jak paintball, to tylko oferta paintball city lublin!

oferta paintball city lublin

Oferujemy paintball najwyższej jakości na  specjalnie przystosowanej do gry arenie 1000 m2 .

Paintball City Lublin to 7 scenariuszy gry oraz 2 tryby rozgrywki! Dopasowujemy scenariusze do możliwości i wymagań uczestników. W grze może brać udział aż 12 osób.

Paintball City Lublin wyposaża uczestników w specjalnie ubrania do gry -kombinezony, ochraniacze i kaski. Zapewniamy markery i opiekę Instruktora.

Oferta paintballu w Paintball City Lublin to bezpieczeństwo i  gwarancja najlepszej gry w Lublinie!

oferta paintball city lublin logo

Leave Your Comment