PAINTBALL  LUBLIN – ceny nie straszą!

ceny w paintball city lublin

PAINTBALL  LUBLIN ceny nie straszą!

Dobra zabawa wcale nie musi być droga. Przełamujemy stereotyp, że paintball to sposób spędzania wolnego czasu zarezerwowany tylko dla ludzi bogatych o świetnej kondycji! Do Paintball City Lublin zapraszamy absolutnie każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Dopasowujemy nasze scenariusze do możliwości i wymagań uczestników. Jesteśmy elastyczni i organizujemy wszystko tak, aby każdy mógł się świetnie bawić i nie martwić o swoje bezpieczeństwo i… stan konta!

Warunek jest jeden – lubisz adrenalinę i zabawę na świeżym powietrzu, ale nie straszne Ci oberwanie kulką i walka z wrogiem!

O resztę nie musisz się martwić. Zapewnienie profesjonalnego sprzętu, niezapomnianej zabawy i atrakcyjnych cen to już nasza specjalność!

ceny paintball lublin city

Paintball city lublin cenimy się dobrze

W Paintball City Lublin poczujesz wzrost adrenaliny w trakcie emocjonującej rozgrywki na arenie, ale to uczucie wcale nie musi Ci towarzyszyć przy płaceniu!

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, by poczuć się jak prawdziwy snajper, tropić wroga i samemu być tropionym, nie rezygnuj z tych marzeń! Masz świetną okazję, aby zrealizować pragnienie, a przy okazji nie wydawać kroci. Jak to zrobić?

Odwiedź Paintball City Lublin – paintballowe miasto rozrywki! Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny gry w paintball, aby jak najwięcej osób mogło przekonać się, że jest to świetny sposób spędzania czasu!

Nie musisz się obawiać o żadne dodatkowe koszty – to my zapewniamy profesjonalny ubiór, opiekę Instruktora i scenariusze gry.

 

Paintball City Lublin ceny:

  • pakiet brąz – 40 zł/ gra

Gracz otrzymuje 100 kulek, kombinezon ochronny, marker, maskę oraz profesjonalną opiekę instruktora.

  • pakiet srebro – 50 zł/ gra

Gracz otrzymuje 200 kulek, kombinezon ochronny, opaskę ochronną na szyję, rękawiczki ochronne, marker, maskę oraz profesjonalną opiekę instruktora.

  • pakiet złoto – 80 zł/ gra

Gracz otrzymuje 500 kulek, kombinezon ochronny, opaskę ochronną na szyję, rękawiczki ochronne, dodatkowy FAT (pojemnik używany do przenoszenia zapasowych kulek), marker, maskę oraz profesjonalną opiekę instruktora.

Dodatkowo, w każdym pakiecie możliwa jest opcja dokupienia kulek.

  • 100 kulek – 15 zł
  • 200 kulek – 25 zł
  • 500 kulek – 50 zł
  • karton 2000 kulek – 180 zł

Oferta w Paintball City Lublin to idealny wybór i korzystne ceny!

Do wyboru jest 7 scenariuszy gry oraz 2 tryby rozgrywki! Scenariusze trwają około 20-30 minut. W grze może wziąć udział aż 12 osób.

Przykładowe scenariusze gry w Paintball City:

Flagi bazowe:

Zostają utworzone dwa zespoły. Na masztach mają zawieszone flagi w barwach swojej drużyny. Cel gry to obrona swojej flagi, a jednocześnie odbicie flagi przeciwnika i umieszczenie jej obok swojej na maszcie.

Obrona bazy:

Jedna z drużyn otrzymuje flagę i wiesza ją na swoim maszcie. Celem drużyny przeciwnej jest odbicie flagi przeciwnika i zawieszenie jej na maszcie centralnym. Drużyna, której flaga została odebrana ma szansę na odbicie jej w ciągu jednej minuty!

Ochrona VIP:

VIP zakłada odblaskową kamizelkę. Zadanie drużyny to transport VIP-a  z bazy do bazy. Z kolei drużyna przeciwna musi go wyeliminować. Ginie on tylko i wyłącznie wtedy, gdy dostaje strzał w kamizelkę.

Wszystkie scenariusze dostępne są na https://paintballcity.pl/

Każdy uczestnik przechodzi specjalne, ok. 20-minutowe szkolenie BHP oraz otrzymuje niezbędne wskazówki przed rozpoczęciem gry.

W Paintball City Lublin dajemy 100% gwarancji bezpieczeństwa i świetnej zabawy!

PAINTBALL W LUBLINIE  adrenalina rośnie, ceny nie!

Paintball City Lublin zapewnia ogromną dawkę adrenaliny! Zapraszamy do odwiedzin naszego miasta rozrywki i przekonania się na własnej skórze jak to jest chować się w opuszczonych budynkach i we wrakach samochodów.  A to wszystko w dobrej cenie i w samym centrum Lublina! Niemożliwe?

A jednak! Nasza arena do tradycyjnego paintballu oferuje najlepszą zabawę w całym Lublinie. Dzięki urbanistycznej infrastrukturze gracz może poczuć się tak, jakby był na prawdziwej misji. Paintball City dostarcza niesamowitych przeżyć! Nasz bogaty wybór scenariuszy zapewnia niesamowitą zabawę i rosnący poziom adrenaliny w cenach zaczynających się już od 40 zł! To się zdecydowanie bardzo opłaca! Oferujemy najlepsze ceny paintballu w całym Lublinie!

jakie ceny paintball lublin

Celuj w paintball city lublin

Za naprawdę niewielką cenę, do dyspozycji graczy oddajemy teren wyposażony w specjalnie zaprojektowane „przeszkody”, liczne ambony oraz punkty widokowe.

Specjalnie przystosowana arena do gry ma 1000 m2  i jest zabezpieczona profesjonalnym ogrodzeniem. Sceneria umożliwia graczom ukrycie się we wrakach opuszczonych samochodów i garażach, za dedykowanymi ściankami i konstrukcjami z opon.

Klimat spotkania jest utrzymany dzięki urbanistycznym elementom, przez które każdy uczestnik czuje, jakby naprawdę walczył na terenie opuszczonego miasta.

Paintball City Lublin gwarantuje dreszcz adrenaliny i niezwykłą okazję, aby poczuć się jak myśliwy i zwierzyna jednocześnie!

Koniecznie celuj w naszą ofertę paintballu najwyższej jakości w najniższej cenie w Lublinie!

paintball lublin ceny w city

Leave Your Comment