PAINTBALL W LUBLINIE – Paitball City Lublin

PAINTBALL W LUBLINIE – DLACZEGO MY?

Paintball w Lublinie? Tak to możliwe nawet w środku miasta. Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak snajper, tropić wroga, znaleźć go i wyeliminować? Teraz masz okazję, aby to zrobić w Paintball City.

Nasz obszar gry na świeżym powietrzu jest profesjonalnie zabezpieczony siatkami. Plac Paintball City w Lublinie jest wyposażeny w „przeszkody”, ambony oraz punkty widokowe, z których można obserwować przebieg gry. Wszystko po to, abyś wraz ze swoją drużyną mógł poczuć prawdziwy dreszcz adrenaliny i wczuć się w rolę zarówno myśliwego, jak i zwierzyny!

Zapraszamy na niesamowite przeżycia na nowej arenie do tradycyjnego paintballu! Ciekawa, urbanistyczna infrastruktura sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwej misji. Różnorodne i rozbudowane scenariusze przeniosą cię w świat, w którym jeszcze nie byłeś. Wpadnij do nas i uważaj, żeby nie oberwać kulką! A w Paintball City można oberwać nie jedną kulką. Ale spokojnie mamy dla Ciebie ubiór. Jeśli paintball w Lublinie to tylko w Paintball City gdzie gwarantujemy Ci bezpieczeństwo.

PAINTBALL W LUBLINIE – TO TU GRAMY PRZECIW…

nudzie! Paintball to coraz częściej wybierana forma aktywnego spędzania czasu. To idealny sposób na integrację oraz naukę pracy zespołowej. Pozorowana walka wymaga od uczestników drużyn zaangażowania, skupienia i wzajemnego zaufania. PaintballCity Lublin to świetny sposób na zacieśnienie więzi zarówno między pracownikami w firmie, jak i członkami rodziny.

PAINTBALL LUBLIN PAINTBALL CITY – BEZPIECZNIE.

W PaintballCity w Lublinie wziąć udział w grze może każdy, kto lubi ruch na świeżym powietrzu. Przed rozpoczęciem uczestnik przechodzi odpowiednie szkolenie i jest wyposażany w obowiązkowy sprzęt: kombinezon, maskę, ochraniacze, rękawice oraz marker. W grze bierze udział maksymalnie 12 osób, dzięki czemu masz pełną gwarancję bezpieczeństwa!

PAINTBALL CITY LUBLIN- ZAPEWNIAMY ADRENALINĘ.

Szukasz mega dawki adrenaliny i dobrej zabawy wybierz Paintball i zagraj razem z nami. Poczuj dreszcz emocji biegając po opuszczonych budynkach i chowając się we wrakach samochodów. Przetestuj swoją wytrwałość i sprawność, a przy okazji rozbudź kreatywność jako strateg i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Sprawdź też swoją orientację w terenie! Bądź czujny, być może za rogiem ukrywa się przeciwnik, którego celem jesteś właśnie Ty!

ARENA PAINTBALL W LUBLINIE.

PaintballCity oddaje o dyspozycji uczestników niespotykaną wcześniej arenę w samym sercu Lublina! Pole, na którym toczy się gra znajduje się pod gołym niebem i jest profesjonalnie zabezpieczone specjalnym ogrodzeniem z siatek. Podczas rozgrywki, gracze mają możliwość ukrycia się we wrakach opuszczonych samochodów i garażach, a także za dedykowanymi ściankami i konstrukcjami z opon. Mogą również dostać się na ambonę obserwacyjną i wypatrywać, gdzie ukrywa się wróg. Urbanistyczny klimat areny wprowadza graczy w konwencję rywalizacji i znacznie podnosi poziom adrenaliny!

Uczestnicy, którzy zostali pokonani, stają się obserwatorami rozgrywki. W tym celu służy im specjalnie przygotowany taras widokowy, z którego mogą uważnie śledzić przebieg spotkania i dopingować swoją drużynę. Jest to świetna możliwość, dzięki której osoba wyeliminowana na początku gry, może nadal być jej obserwatorem!

 

Paintball Lublin – poczuj emocje i adrenalinę!

Chcesz poczuć emocje jak na poligonie? Chcesz rzucać granatami i narobić huku, który sprawi, że przeciwnik zacznie się bać? Chcesz wielkiej zadymy i hałasu, jakiego nie było w całym Lublinie? Podnieś poziom adrenaliny jeszcze bardziej z PaintballCity w Lublinie!

PAINTBALL W LUBLINIE
PAINTBALL LUBLIN

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym oczekiwaniom, PaintballCity w Lublinie gwarantuje:

  • Prawdziwy miejski klimat – tworzymy specjalną, urbanistyczną scenerię, aby rozgrywka stała się jak najbardziej realistyczna
  • Orle gniazda i ambony – snajperzy i strzelcy będą mogli popisać się swoją celnością na specjalnie przygotowanych podwyższeniach
  • Dodatkowe obiekty – opuszczone samochody i stosy opon służą za świetne kryjówki i rozwijają taktykę gry na arenie
  • Garaże – świetne miejsca, aby zaplanować kolejne działania lub po prostu schować się przed ostrzałem przeciwnika
  • Oświetlenie i muzyka – na arenie Paintball City Lublin można grać także po zmroku! Światła oraz muzyka, która towarzyszy rozgrywkom są dodatkową atrakcją spotkania i zapewniają jego niepowtarzalny klimat.

PRZYJDŹ DO NAS I SPRAWDŹ NAS.

Dlaczego oferujemy najlepszy paintball w Lublinie?

Do dyspozycji uczestników jest ponad 1000 m2 specjalnie przystosowanej do gry areny. Ogromna przestrzeń umożliwia tworzenie skomplikowanej taktyki oraz  sprawia, że graczom wydajes ię, że biorą udział w prawdziwej walce.

PAINTBALL LUBLIN
PAINTBALL LUBLIN

 

Paintball City Lublin oferuje 7 różnorodnych scenariuszy gry oraz 2 tryby rozgrywki. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy scenariusze do możliwości i wymagań uczestników.

W grze może brać udział aż 12 uczestników, dzięki czemu można poczuć się jak na prawdziwej misji, a jednocześnie zachować pełne bezpieczeństwo!

Paintball City Lublin zapewnia wszystkim uczestnikom specjalnie przystosowane do gry ubrania – kombinezony, ochraniacze i kaski. Zapewniamy również markery (podobne do karabinu przyrządy służące do strzelania kulkami) oraz opiekę wykwalifikowanego Instruktora.

Profesjonalny sprzęt w Paintball City Lublin zapewnia nie tylko pełne bezpieczeństwo, ale jest gwarancją nieprzerwanej gry i emocjonujących przeżyć. Nasi przeszkoleni instruktorzy kontrolują przebieg spotkania i dbają o jego najwyższą jakość. Nasze doświadczenie = Twoje bezpieczeństwo to gwarancja najlepszego Paintballu w Lublinie.

 

PAINTBALL LUBLIN
PAINTBALL LUBLIN

 

OFERTA PAINTBALL CITY W LUBLINIE.

Zapraszamy do ekscytującej zabawy osoby w każdym wieku. U nas każdy może poczuć się jak wyszkolony żołnierz! W tym celu zapewniamy ok. 20-minutowe szkolenie BHP oraz przygotowanie do gry.

Dopasowujemy się do potrzeb klientów. Na paintball w Lublinie zapraszamy wszystkich – grupy przyjaciół, rodzin i pracowników. Dostosowujemy poziom i organizujemy świetną paintballową zabawę dla każdego! Różnorodność scenariuszy zapewnia niekończącą się zabawę pełną emocji.

Przykładowe scenariusze spotkań PAINTBALL CITY LUBLIN:

W ofercie naszego paintballa w Lublinie jest dostępnych wiele scenariuszy, które trwają około 20-30 minut i są dopasowywane do preferencji oraz możliwości uczestników.

Flagi bazowe:

Zostają utworzone dwa zespoły. Zespoły mają zawieszone na masztach flagi w barwach swojej drużyny. Cel gry to obrona swojej flagi, a jednocześnie odbicie flagi przeciwnika i umieszczenie jej obok swojej na maszcie. Jeżeli zawodnik zostaje trafiony kulką podczas zdejmowania lub przenoszenia flagi, jest wyeliminowany i zostawia flagę w miejscu, w którym zginął.

Flaga centralna:

Cel gry to zdobycie flagi z masztu centralnego i zawieszenie jej na maszcie przy bazie startowej swojej drużyny. Jeżeli zawodnik zostaje trafiony kulką podczas zdejmowania lub przenoszenia flagi, jest wyeliminowany i zostawia flagę w miejscu, w którym zginął.

3 flagi:

Flagi trzech różnych kolorów są rozmieszczone na terenie areny. Celem graczy jest ich zdobycie. Jeden gracz może przenieść tylko jedną flagę. Każdy zespół ma bazę, w której umieszcza flagi. Drużyna przeciwna może odbić flagi tylko wtedy, gdy wszystkie trzy są w danej bazie. Jeżeli w ciągu trzech minut przeciwnikom nie uda się odbić flag, drużyna, która ukrywa je w bazie wygrywa.

Death match:

Scenariusz, w którym głównym celem drużyny jest wyeliminowanie drużyny przeciwnej. W tym celu zostają utworzone zespoły niebieskich i czerwonych walczących przeciwko sobie.

Obrona bazy:

Jedna z drużyn otrzymuje flagę i wiesza ją na swoim maszcie. Celem drużyny przeciwnej jest odbicie flagi przeciwnika i zawieszenie jej na maszcie centralnym. Drużyna, której flaga została odebrana ma szansę na odbicie jej w ciągu jednej minuty!

Ochrona VIP:

Osoba, która jest VIP-em zakłada odblaskową kamizelkę. Zadanie drużyny to przetransportowanie tej osoby z bazy do bazy. Zadaniem drużyny przeciwnej jest z kolei wyeliminowanie eskortowanego VIP-a. Ginie on tylko i wyłącznie wtedy, gdy dostaje strzał w kamizelkę.

Bomba:

Celem drużyny jest zdobycie koperty, w której ukryty jest specjalny kod. Kod służy do rozbrojenia tykającej bomby. Z kolei celem drugiej drużyny jest niedopuszczenie, aby bomba została rozbrojona przez przeciwną drużynę i bronienie jej.

Zapraszamy do Paintball City w Lublinie. Sprawdź sam i zarezerwuj pod nr. tel: 530 535 581

Pełna oferta: https://paintballcity.pl/

Leave Your Comment