PaintballCity wraca do GRY!

BEZPIECZNA ROZRYWKA WRACA DO LUBLINA!

Arena do tradycyjnego paintballa przy ul. Bursaki od 21 maja 2021 znów otwarta!
Miłośnicy ekstremalnej rozrywki, fascynaci dobrej zabawy, amatorzy sportu na świeżym powietrzu mogą zagrzewać się do gry!

PaintballCity to niespotykany paintball w centrum miasta. Arena do gry znajduje się na otwartej przestrzeni pod gołym niebem. Teren jest zabezpieczony profesjonalnym ogrodzeniem (specjalne siatki). Uczestnicy rozgrywek mogą chować się we wrakach samochodów, za ściankami, garażami, oponami, a także wejść na ambonę obserwacyjną. Dla “pokonanych” i obserwatorów paintballowych zmagań jest przygotowany taras widokowy, z którego można śledzić przebieg gry.

[ZOBACZ VIDEO REKLAMOWE]


Zasady korzystania z obiektu PaintballCity na czas epidemii:

– Rezerwacji gier należy dokonywać pod numerem telefonu: 530 535 581.

– Jednorazowo z areny PaintballCity może korzystać maksymalnie 10 osób. W przypadku wypełnienia limitu, kolejne osoby będą zobowiązane poczekać, aż zwolni się miejsce na obiekcie, z zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu podanego przez Obsługę obiektu.

– Osoby grające na arenie PaintballCity nie są zobowiązane do noszenia maseczek ochronnych, jednak wciąż obowiązują standardowe zasady bezpieczeństwa w tym noszenie maski ochronnej. 

– Zarówno maska jak i marker/pistolet do gry będą dezynfekowane po każdej grze. 

– Korzystający z obiektu nie mogą korzystać z szatni i są zobowiązani do gry we własnym stroju. Na czas epidemii PaintballCity nie udostępnia swoich mundurów. Zalecamy luźny, sportowy ubiór i rękawiczki ochronne.

– Jedna gra może trwać maksymalnie 1h 30 min. Po każdej grze należy w miarę możliwości sprawnie opuścić obiekt, aby kolejne osoby mogły wejść na teren obiektu.

– Wejście i wyjście na obiekt będzie kontrolowane przez obsługę PaintballCity. 

– Przy wejściu na obiekt i wychodzeniu z niego, osoba korzystająca z obiektu będzie zobowiązana zdezynfekować ręce za pomocą płynu umieszczonego w dozowniku.

– Obiekt będzie otwarty 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 12:00 do 21:00. Arena jest oświetlona!

– Z obiektu mogą korzystać osoby powyżej 12 roku życia. Osoby w wieku 12-18 mogą przebywać na terenie obiektu tylko po okazaniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.
ZGODA DO POBRANIA: https://paintballcity.pl/wp-content/uploads/2020/05/Zgoda-rodzic_wpdf.pdf

– W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych korzystanie z obiektu PaintballCity może być utrudnione.

– Wszystkich użytkowników obiektu obowiązuje ogólny regulamin korzystania z obiektu PaintballCity. Wejście na obiekt będzie możliwe po pisemnym zaakceptowaniu regulaminu obiektu. Treść regulaminu dostępna jest tutaj https://paintballcity.pl/regulamin/