Pomysł na spotkanie ze znajomymi w Lublinie

Pomysł na spotkanie ze znajomymi w Lublinie? Sprawdź Paintball Citypomysl-na-spotkanie-ze-znajomymi-lublin

Lublin niesamowicie się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Miasto nieustannie się modernizuje, rozwija, i przyciąga coraz więcej turystów. Ilość dobrych restauracji, mniejszych lub większych knajp i pubów ciągle wzrasta. Dzięki temu nie brakuje w Lublinie miejsc, gdzie można wieczorem wyskoczyć z przyjaciółmi. Nie każdy jednak lubi zatłoczone puby czy restauracje, tym bardziej jeśli mieszka w Lublinie całe życie. W takim przypadku planując spotkanie ze znajomymi trzeba myśleć niekonwencjonalnie. Jeśli wszystko wam się już znudziło, to zapraszamy do nas! W Paintball City na pewno nie będzie ani nudno, ani powtarzalnie!

Zabawa z przyjaciółmi.

Jeśli lubicie niekonwencjonalne spotkania, to paintball może okazać się strzałem w dziesiątkę. Taki pomysł na spotkanie ze znajomymi to świetna, niebanalna rozrywka. Znacie od podszewki całe nocne życie Lublina? Spróbujcie naszego paintballu! Może odkryjecie w sobie talent strzelecki? A może zarazimy was naszą pasją? Bez względu na wszystko, grając w paintball na pewno czegoś nowego się o sobie dowiecie. Adrenalina towarzysząca grze, często budzi w uczestnikach emocje wcześniej nie znane. Dlatego jeśli brakuje wam pomysłu na spotkanie ze znajomymi i chcecie jeszcze bardziej zacieśnić wasze relacje, to nie ma lepszej atrakcji!

Wiele różnych rozwiązań gry

Podczas gry możecie realizować różne scenariusze na rozgrywkę. Może wśród waszych przyjaciół jest ktoś, o kogo trzeba indywidualnie zadbać? Na potrzeby takich osób stworzyliśmy scenariusz bazujący na ochronie VIPa. Świetna zabawa polegająca na przetransportowaniu osoby w kamizelce z bazy do bazy. A może ktoś z was inspiruje się gwiazdami kina sensacyjnego, którzy zawsze w ostatniej sekundzie przecinają odpowiedni kabel i rozbrajają bombę? I dla was, niespełnionych saperów mamy w naszej ofercie odpowiedni scenariusz gry. Te i wiele innych pomysłów na urozmaicenie strzelania przygotowaliśmy dla Państwa w Paintball City Lublin!

Nasze pole mieści się w samym sercu Lublina, także żaden ze znajomych nie będzie miał problemu aby dojechać tam komunikacją miejską czy własnym samochodem.

Zobacz jak spędzić aktywnie czas ze znajomymi na arenie paintballowej w Lublinie! Paintball Lublin