Wieczór kawalerski i panieński w Lublinie

Wieczór kawalerski oraz panieński w Lubliniewieczor-kawalerski-panienski-lublin

W naszym życiu przychodzi wreszcie taki moment, że decydujemy się na założenie rodziny. Każdy radzi sobie z tym na swój sposób. Jedni się stresują, inni wręcz przeciwnie, jeszcze inni nic sobie z tego nie robią i traktują to jako po prostu kontynuacje i dopełnienie długoletniego związku. Bez względu na wszystko, warto przed ślubem zdecydować się na tę jedną noc szaleństwa. Mamy tu na myśli, wszystkim znane wieczory kawalerskie. Nie należy zapominać również o paniach, których wieczory panieńskie niczym nie ustępują kawalerskim.

Ogromny wybór atrakcji, ale co wybrać, aby wieczór kawalerski był niezapomniany?

Pomysłów na organizacje tego jedynego wieczoru – kawalerskiego lub panieńskiego może być mnóstwo. Tak naprawdę tylko wasza wyobraźnia was ogranicza. Firmy organizujące takie wydarzenia, prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych pomysłów, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. W szerokiej palecie atrakcji, wybór często pada na gokarty, escape roomy, przeróżnego rodzaju kursy. Niektórzy stawiają na zdecydowanie bardziej ekstremalne atrakcje jak: skok na bungee, skok na spadochronie czy dość groteskowo brzmiący skok na bank. Te rozrywki z założenia dedykowane są dla panów ale również panie coraz częściej z nich korzystają na swoich wieczorach panieńskich.

Paintball – idealny wstęp do wieczoru

Tak czy inaczej wybór jest naprawdę duży, ale z własnego doświadczenia wiemy, że nie ma nic bardziej integrującego niż paintball w naszej Lubelskiej siedzibie. Dzięki kameralnemu charakterowi naszego pola, wszyscy muszą zaangażować się w zabawę. Nasze pole jest gotowe na każde starcie, zarówno kobiet podczas wieczoru panieńskiego, jak i mężczyzn podczas kawalerskiego. Zdarza się również tak, że oba wieczory łączą siły i rozpoczyna się istna batalia damsko-męska. Fakt oberwania kulka z farbą podnosi adrenalinę, przez co taka rywalizacja jest idealnym preludium przed nocnymi szaleństwami. Serdecznie polecamy nasz paintball wszystkim, którzy spędzają swoje ostatnie wieczory w Lublinie.

Zobacz jak możesz spędzić czas podczas swojego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w Lublinie! Wejdź i sprawdź – Paintball City Lublin